top of page
  • Zdjęcie autorapiriasimi

Kamery zewnętrzne działające w sieci GSM lub IP WiFi z własnym zasilaniem na baterie Fotopułapki

W obecnych czasach prawie każdy budynek mieszkalny czy usługowy jest stale monitorowany. Potrzeba zapewnienia sobie i bliskim bezpieczeństwa jest zatem bardzo wysoka. Na rynku co rusz pojawiają się nowe rozwiązania w tym zakresie, a wśród nich znaleźć można kamery całoroczne GSM z własnym zasilaniem. Jest to innowacyjne urządzenie, które szturmem podbiło rynek i serca klientów. Czym jest kamera całoroczna GSM z własnym zasilaniem?

Są miejsca, które chcielibyśmy na bieżąco monitorować, jednak uniemożliwia nam to brak dostępu do infrastruktury teletechnicznej czy braku możliwości podłączenia urządzenia do stałego łącza internetowego i prądu. Wybór kamery całorocznej GSM z własnym zasilaniem będzie w tym miejscu jak najbardziej trafiony.

Część modeli naszych kamer z modułem wifi posiada wbudowany akumulator, który może być doładowany za pomocą zasilania energią pobieraną przez panel solarny. Pozwala to na ciągłą pracę bez potrzeby dodatkowego ładowania akumulatora.

Plusy monitoringu bezprzewodowego

Znany wszystkim monitoring przewodowy jest trudniejszy w montażu, dlatego do jego instalacji należy zaangażować fachowców, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Oferowany przez nas system bezprzewodowy, do którego można zaliczyć kamery całoroczne z modułami WIFI i GSM z własnym zasilaniem jest łatwiejszy w obsłudze i montażu, nie potrzebuje kablowego podłączenia do zasilania i internetu. Ogromnym plusem jest możliwość nadzoru zdalnego, za pomocą smartfona czy tabletu.

Fotopułapka

Jednym z częstszych zastosowań kamery z modułem GSM z własnym zasilaniem jest fotopułapka. Urządzenie to idealnie sprawdza się w przypadku monitorowania terenów na zewnątrz. Kamera po wykryciu ruchu nie tylko nagra zdarzenie ale również posiada możliwość przesyłania zdjęć drogą mailową. Dodatkowo kamera całoroczna GSM z własnym zasilaniem to urządzenie, które jest odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne, dlatego tak chętnie jest montowana w lasach czy innych miejscach bez dostępu do zasilania.


247 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


fileparo
Jan 25, 2021

Super rozwiązanie, kamerka kupiona około 1,5 roku temu działa niezawodnie do dziś, pytanie gdzie można kupić taką osłonę moro? teraz są w zestawie ale jak ja kupowałem to były białe

Like
bottom of page