top of page

KAMERY

Kamery Reolink to nie tylko doskonały produkt ale również niezawodna i intuicyjna aplikacja.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne kamery z funkcją nagrywania 24/7, ale również kamery bezprzewodowe które nie wymagają żadnych kabli.

Już teraz bez żadnych ograniczeń możesz zamontować kamerę nawet w miejscach gdzie nie ma prądu lub dostępu do wifi.

Wydajny akumulator, możliwość ładowania poprzez panel słoneczny, to jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań jakie stosujemy w naszych produktach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

reolink-logo-blue.png

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamery z modułem Wifi

Kamera Piri Reolink Argus Eco bt sm new panel.png

Kamera Reolink Argus ECO - 369 zł

Ekonomiczna w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Argus 3-021 z panel sm.png
Kamera Piri Reolink Argus PT bt sm new panel.png

Kamera Reolink Argus 3 pro - 679 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa kamera 2K na rynku z oświetleniem LED

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Reolink Argus PT - 799 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa obrotowa kamera 2K na rynku

Możliwość obracania kamerę zdalnie z poziomu aplikacji w telefonie lub na komputerze.

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 3 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery z modułem GSM

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamera Piri Reolink Go bt sm new panel.png
Kamera Piri reolink go pt-3.png

Kamera Reolink Go plus - 1390 zł

Wszędzie tam gdzie nie ma prądu, gdzie nie ma sieci WIFI

Mocny akumulator gwarantuje ciągłość pracy nawet do 3 miesięcy a wbudowany moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Reolink Go PT - 1790 zł

Pierwsza kamera z modułem gsm, własnym zasilaniem i obrotową głowicą

Zobacz wszytko - obrót w poziomie 355° i w pionie 140°

Mocny akumulator,  moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP64 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery na prąd do wewnątrz

Piri kamera obrotowa wifi e1 -01.png

Kamera Reolink E1 - 229 zł

Kompaktowa kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność WIFI, doskonały obraz w jakości 1296 pixeli to idealny strażnik Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 pro-01.png

Kamera Reolink E1 PRO - 299 zł

Doskonała kamera 4 Mpx, kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność - dwuzakresowe Wifi 2.4 / 5 GHz, doskonały obraz w jakości 1440 pixeli to idealny monitoring do Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 zoom-01.png

Kamera Reolink E1 Zoom - 439 zł

Kamera Obrotowa zobaczy i usłyszy prawie wszystko. Ruchoma głowica, wbudowany czujnik ruchu, dwustronna komunikacja głosowa i wspaniały obraz prawie 2,4 razy lepszy niż Full HD to jedne z licznych zalet tej kamery. Do tego 3x zoom optyczny oraz doskonała widoczność w nocy. Funkcja "przed zapis" nie tylko uchwyci i nagra zdarzenie po wykryciu ruchu, ale również 15 sekund przed.

Kamery WIFI na prąd przystosowane do pracy na zewnątrz

RLC-410W-5MP-01 sm ikona  bt.png

Kamera Reolink RLC 510WA - 409 zł

Mocna stalowa obudowa, dwie anteny MIMO o zasięgu WIFI do 50 metrów, jakość obrazu 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. Skanowanie wybranych obszarów, wykrywanie postaci i pojazdów oraz funkcja "przed zapis" zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność w każdy warunkach.

Dowiedz się więcej

Kamery PoE przystosowane do pracy na zewnątrz

kamera Piri RLC 510 01.png

Kamera Reolink RlC 510A POE - 359 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej
kamera Piri RLC 520A 01 500x500.png

Kamera Reolink RlC 520A POE - 359 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów, to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej
kamera Piri RLC 520 04.png

Kamera Reolink RlC 822A POE - 549 zł

Doskonała kamera, jakość 8 mpx, 4K, 3x zoom optyczny, wykrywanie postaci i pojazdów. Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 3840x2160p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów, to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej

Rejestratory

RLK-RLN8-410-01.png

Rejestrator Reolink NVR - 1199 zł

to aż 2 Tera bajty pojemności z możliwością dodatkowej rozbudowy o kolejne 2 TB. Pozwala to na zapis aż do 60 dni w trybie ciągłym 24/7.

Rejestrator posiada 8 wejść POE. Doskonała aplikacja na telefon tablet lub komputer pozwalają na dostęp online do podglądu online podłączonych kamer jak i zapisu historycznego. 

* Dostępna również wersja z 16 kanałów oraz dyskami aż do 12 TB

bottom of page