KAMERY

Kamery Piri to nie tylko doskonały produkt ale również niezawodna i intuicyjna aplikacja.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne kamery z funkcją nagrywania 24/7, ale również kamery bezprzewodowe które nie wymagają żadnych kabli.

Już teraz bez żadnych ograniczeń możesz zamontować kamerę nawet w miejscach gdzie nie ma prądu lub dostępu do wifi.

Wydajny akumulator, możliwość ładowania poprzez panel słoneczny, to jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań jakie stosujemy w naszych produktach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kamery na akumulator przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamera piri argus eco+solar panel bt.png
Piri 2+solar panel.png
Piri argus pt-04.png
ikonka_do_sklepu_allegro_Piri_kamera_zew

Kamera Piri Argus ECO

Ekonomiczna w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Piri Argus

Pierwsza w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Piri Argus PT

Pierwsza w 100% bezprzewodowa obrotowa kamera Full HD na rynku

Możliwość obracania kamerę zdalnie z poziomu aplikacji w telefonie lub na komputerze.

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 3 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Piri Go

Wszędzie tam gdzie nie ma prądu, gdzie nie ma sieci WIFI

Mocny akumulator gwarantuje ciągłość pracy nawet do 3 miesięcy a wbudowany moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery na prąd do wewnątrz

Piri kamera-E1-Pro-01 biale tlo.png
Piri kamera-E1-Pro-01 biale tlo.png

Kamera Piri E1

Kompaktowa kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność WIFI, doskonały obraz w jakości 1296 pixeli to idealny strażnik Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Kamera Piri E1 PRO

Doskonała kamera 4 Mpx, kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność - dwuzakresowe Wifi 2.4 / 5 GHz, doskonały obraz w jakości 1440 pixeli to idealny monitoring do Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri C2 Pro-01.png

Kamera Piri C2 Pro

Kamera Obrotowa zobaczy i usłyszy prawie wszystko. Ruchoma głowica, wbudowany czujnik ruchu, dwustronna komunikacja głosowa i wspaniały obraz prawie 2,4 razy lepszy niż Full HD to jedne z licznych zalet tej kamery. Do tego 3x zoom optyczny oraz doskonała widoczność w nocy. Funkcja "przed zapis" nie tylko uchwyci i nagra zdarzenie po wykryciu ruchu, ale również 15 sekund przed.

Kamery na prąd przystosowane do pracy na zewnątrz

Piri-410-5MP-01.png
Piri kamera 423-nightvision.png

Kamera Piri RLC 410W

Mocna stalowa obudowa, dwie anteny MIMO o zasięgu WIFI do 50 metrów, jakość obrazu 2560x1440p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. Skanowanie wybranych obszarów oraz funkcja "przed zapis" zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność w każdy warunkach.

Kamera Piri RlC 410 POE

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Kamera Obrotowa PIRI RLC 423

to najwyższej klasy kamera do monitoringu znacznych obszarów. Obrót 360 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie to pewność, że kamera dotrze do wszystkich miejsc monitoringu. Do tego 4 krotny zoom optyczny. Kamera może obracać się w tzw funkcji "Panoramy" ale możemy również ustawić określone obszary w których kamera ma się zatrzymać i zrobić przybliżenie. Jakość 2560x1920 p to pewność, że każdy szczegół zostanie uchwycony

Rejestratory

Piri_rejestrator_nowosc_—_1.png
Piri kamera i rejestrator RLK4-211WB4-S-

Rejestrator PIRI NVR to aż 2 Tera bajty pojemności z możliwością dodatkowej rozbudowy o kolejne 2 TB. Pozwala to na zapis aż do 60 dni w trybie ciągłym 24/7.

Rejestrator posiada 8 wejść POE. Doskonała aplikacja na telefon tablet lub komputer pozwalają na dostęp online do podglądu online podłączonych kamer jak i zapisu historycznego. 

Zestaw RLK 211W 4 kamery plus rejestrator

Połacz system. Wszystkie 4 kamery RLC-211W zostaną natychmiast i automatycznie sparowane z rejestratorem NVR za pośrednictwem sieci WiFi 2,4 GHz. 

Brak skomplikowanej konfiguracji. Bezprzewodowy system kamer bezpieczeństwa prawdziwy Plug & Play.

Pozostałe

ikonka do sklepu Piri video dzwonek.png
kamera personal 10.png

Całkowicie bezprzewodowy, przymocuj wg potrzeb i ciesz się obrazem i dźwiękiem doskonałej jakości bez potrzeby montażu okablowania. Niezależnie gdzie jesteś otrzymasz powiadomienie bezpośrednio na swój telefon gdy ktoś cię odwiedzi. Jeśli nie zdążysz odebrać i porozmawiać w aplikacji zostanie zapisane zdjęcie odwiedzającego.

Doskonała kamera osobista Piri Personal D5. Jakość Full HD ciągła praca 10,5 godzin i zapis 11 godzin to pewność, że kamera nie zawiedzie Cię podczas pracy.

Już wkrótce kolejne nowości

Piri sp. z o.o.
ul. Ząbkowska 31 bud. C
03-736 Warszawa
Polska
NIP 1132929130
KRS 662040
Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Regon 366498203
 
mail piri@piri.pl
tel. 22 1235545
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© Copyright Piri 2018