KAMERY

Kamery Reolink to nie tylko doskonały produkt ale również niezawodna i intuicyjna aplikacja.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne kamery z funkcją nagrywania 24/7, ale również kamery bezprzewodowe które nie wymagają żadnych kabli.

Już teraz bez żadnych ograniczeń możesz zamontować kamerę nawet w miejscach gdzie nie ma prądu lub dostępu do wifi.

Wydajny akumulator, możliwość ładowania poprzez panel słoneczny, to jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań jakie stosujemy w naszych produktach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

reolink-logo-blue.png

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamery z modułem Wifi

Kamera Piri Reolink Argus Eco bt sm new panel.png

Kamera Reolink Argus ECO - 369 zł

Ekonomiczna w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Argus 3-021 z panel sm.png
Kamera Piri Reolink Argus PT bt sm new panel.png

Kamera Reolink Argus 3 - 549 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku z oświetleniem LED

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Dowiedz się więcej

Kamera Reolink Argus PT - 699 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa obrotowa kamera Full HD na rynku

Możliwość obracania kamerę zdalnie z poziomu aplikacji w telefonie lub na komputerze.

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 3 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery z modułem GSM

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamera Piri Reolink Go bt sm new panel.png
Kamera Piri reolink go pt-3.png

Kamera Reolink Go - 1190 zł

Wszędzie tam gdzie nie ma prądu, gdzie nie ma sieci WIFI

Mocny akumulator gwarantuje ciągłość pracy nawet do 3 miesięcy a wbudowany moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Reolink Go PT - 1590 zł

Pierwsza kamera z modułem gsm, własnym zasilaniem i obrotową głowicą

Zobacz wszytko - obrót w poziomie 355° i w pionie 140°

Mocny akumulator,  moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP64 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery na prąd do wewnątrz

Piri kamera obrotowa wifi e1 -01.png

Kamera Reolink E1 - 179 zł

Kompaktowa kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność WIFI, doskonały obraz w jakości 1296 pixeli to idealny strażnik Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 pro-01.png

Kamera Reolink E1 PRO - 269 zł

Doskonała kamera 4 Mpx, kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność - dwuzakresowe Wifi 2.4 / 5 GHz, doskonały obraz w jakości 1440 pixeli to idealny monitoring do Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 zoom-01.png

Kamera Reolink E1 Zoom - 349 zł

Kamera Obrotowa zobaczy i usłyszy prawie wszystko. Ruchoma głowica, wbudowany czujnik ruchu, dwustronna komunikacja głosowa i wspaniały obraz prawie 2,4 razy lepszy niż Full HD to jedne z licznych zalet tej kamery. Do tego 3x zoom optyczny oraz doskonała widoczność w nocy. Funkcja "przed zapis" nie tylko uchwyci i nagra zdarzenie po wykryciu ruchu, ale również 15 sekund przed.

Kamery WIFI na prąd przystosowane do pracy na zewnątrz

Piri kamera-Lumus-02 bt sm.png

Kamera Lumus - 329 zł

Doskonała kamera dostosowana do pracy na zewnątrz. Dzięki wbudowanej lampie LED doświetlisz obszar widzenia kamery, dzięki czemu możesz zobaczyć i nagrać obraz z nocy w kolorze. Jest to tez pierwsza kamera w której zastosowano zarówno czujnik ruchu podczerwieni jak i czujnik ruchu optyczny. Dzięki temu do minut zredukowano powiadomienia o fałszywych alarmach jednocześnie możesz dostosować obszar który kamera monitoruje.

Piri kamera rlc410w-02.png
RLC-410W-5MP-01 sm ikona  bt.png

Kamera Reolink RLC 410W - 329 zł

Mocna stalowa obudowa, dwie anteny MIMO o zasięgu WIFI do 50 metrów, jakość obrazu 2560x1440p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. Skanowanie wybranych obszarów oraz funkcja "przed zapis" zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność w każdy warunkach.

Kamera Reolink RLC 510WA - 409 zł

Mocna stalowa obudowa, dwie anteny MIMO o zasięgu WIFI do 50 metrów, jakość obrazu 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. Skanowanie wybranych obszarów, wykrywanie postaci i pojazdów oraz funkcja "przed zapis" zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność w każdy warunkach.

Dowiedz się więcej

Kamery PoE przystosowane do pracy na zewnątrz

Piri kamera rlc410 poe-02.png

Kamera Reolink RlC 410 POE - 269 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

kamera Piri RLC 510 01.png
kamera Piri RLC 520 01.png
kamera Piri RLC 520A 01 500x500.png
kamera Piri RLC 520 04.png

Kamera Reolink RlC 510A POE - 339 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej

Kamera Reolink RlC 520 POE - 269 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Kamera Reolink RlC 520A POE - 339 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów, to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej

Kamera Reolink RlC 822A POE - 529 zł

Doskonała kamera, jakość 8 mpx, 4K, 3x zoom optyczny, wykrywanie postaci i pojazdów. Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 3840x2160p, tryb nocny do 30 metrów widoczności, wykrywanie postaci i pojazdów, to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Dowiedz się więcej

Rejestratory

RLK-RLN8-410-01.png

Rejestrator Reolink NVR - 1179 zł

to aż 2 Tera bajty pojemności z możliwością dodatkowej rozbudowy o kolejne 2 TB. Pozwala to na zapis aż do 60 dni w trybie ciągłym 24/7.

Rejestrator posiada 8 wejść POE. Doskonała aplikacja na telefon tablet lub komputer pozwalają na dostęp online do podglądu online podłączonych kamer jak i zapisu historycznego. 

* Dostępna również wersja z 16 kanałów oraz dyskami aż do 12 TB