KAMERY

Kamery Reolink to nie tylko doskonały produkt ale również niezawodna i intuicyjna aplikacja.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne kamery z funkcją nagrywania 24/7, ale również kamery bezprzewodowe które nie wymagają żadnych kabli.

Już teraz bez żadnych ograniczeń możesz zamontować kamerę nawet w miejscach gdzie nie ma prądu lub dostępu do wifi.

Wydajny akumulator, możliwość ładowania poprzez panel słoneczny, to jedno z wielu innowacyjnych rozwiązań jakie stosujemy w naszych produktach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Kamery z modułem Wifi

Piri kamera argus eco-01.png

Kamera Reolink Argus ECO - 349 zł

Ekonomiczna w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Piri argus 2-01.png
Piri kamera argus pt-11.png

Kamera Reolink Argus - 469 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa kamera Full HD na rynku

Wymienny ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 6 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Reolink Argus PT - 599 zł

Pierwsza w 100% bezprzewodowa obrotowa kamera Full HD na rynku

Możliwość obracania kamerę zdalnie z poziomu aplikacji w telefonie lub na komputerze.

Ładowalny akumulator, moduł WIFI, nawet do 3 miesięcy pracy na jednym ładowaniu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery z modułem GSM

Kamery z własnym zasilaniem przystosowane do pracy na zewnątrz oraz wewnątrz

Piri kamera GSM sim Go-01.png

Kamera Reolink Go - 1190 zł

Wszędzie tam gdzie nie ma prądu, gdzie nie ma sieci WIFI

Mocny akumulator gwarantuje ciągłość pracy nawet do 3 miesięcy a wbudowany moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP65 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamera Piri reolink go pt-3.png

Kamera Reolink Go PT - 1590 zł

Pierwsza kamera z modułem gsm, własnym zasilaniem i obrotową głowicą

Zobacz wszytko - obrót w poziomie 355° i w pionie 140°

Mocny akumulator,  moduł GSM 3G, 4G LTE pozwala na dostęp online do obrazu z kamery w dowolnym miejscu. Dzięki ochronie IP64 doskonale sprawdzi się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Kamery na prąd do wewnątrz

Piri kamera obrotowa wifi e1 -01.png

Kamera Reolink E1 - 149 zł

Kompaktowa kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność WIFI, doskonały obraz w jakości 1296 pixeli to idealny strażnik Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 pro-01.png

Kamera Reolink E1 PRO - 269 zł

Doskonała kamera 4 Mpx, kamera obrotowa, bezprzewodowa łączność - dwuzakresowe Wifi 2.4 / 5 GHz, doskonały obraz w jakości 1440 pixeli to idealny monitoring do Twojego mieszkania. W tak niewielkim urządzeniu dodatkowo mamy podgląd w nocy, nagrywanie, powiadomienia oraz dwustronną komunikację głosową. To wszytko uzupełnia wspaniała aplikacja dzięki czemu masz dostęp z dowolnego urządzenia zarówno do podglądu, nagrań jak i obracaniem głowicą.

Piri kamera obrotowa wifi E1 zoom-01.png

Kamera Reolink E1 Zoom - 349 zł

Kamera Obrotowa zobaczy i usłyszy prawie wszystko. Ruchoma głowica, wbudowany czujnik ruchu, dwustronna komunikacja głosowa i wspaniały obraz prawie 2,4 razy lepszy niż Full HD to jedne z licznych zalet tej kamery. Do tego 3x zoom optyczny oraz doskonała widoczność w nocy. Funkcja "przed zapis" nie tylko uchwyci i nagra zdarzenie po wykryciu ruchu, ale również 15 sekund przed.

Kamery na prąd przystosowane do pracy na zewnątrz

Kamera Lumus - 329 zł

Doskonała kamera dostosowana do pracy na zewnątrz. Dzięki wbudowanej lampie LED doświetlisz obszar widzenia kamery, dzięki czemu możesz zobaczyć i nagrać obraz z nocy w kolorze. Jest to tez pierwsza kamera w której zastosowano zarówno czujnik ruchu podczerwieni jak i czujnik ruchu optyczny. Dzięki temu do minut zredukowano powiadomienia o fałszywych alarmach jednocześnie możesz dostosować obszar który kamera monitoruje.

Piri kamera rlc410 poe-02.png
kamera Piri RLC 520 01.png
Piri kamera RLC 423 ptz-01.png

Kamera Reolink RLC 410W - 329 zł

Mocna stalowa obudowa, dwie anteny MIMO o zasięgu WIFI do 50 metrów, jakość obrazu 2560x1440p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. Skanowanie wybranych obszarów oraz funkcja "przed zapis" zapewnią bezpieczeństwo i niezawodność w każdy warunkach.

Kamera Reolink RlC 410 POE - 269 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Kamera Reolink RlC 520 POE - 269 zł

Kamera przeznaczona do pracy z rejestratorem. Łączę POE czyli jeden przewód do Internetu, prądu i przesyłu audio wideo ograniczy do minimum okablowanie. Jakość 5Mpx to obraz wysokiej jakości 2560x1920p, tryb nocny do 30 metrów widoczności to tylko niektóre zalety kamery PIRI RLC. 

Kamera Obrotowa Reolink RLC 423 - 1199 zł

to najwyższej klasy kamera do monitoringu znacznych obszarów. Obrót 360 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie to pewność, że kamera dotrze do wszystkich miejsc monitoringu. Do tego 4 krotny zoom optyczny. Kamera może obracać się w tzw funkcji "Panoramy" ale możemy również ustawić określone obszary w których kamera ma się zatrzymać i zrobić przybliżenie. Jakość 2560x1920 p to pewność, że każdy szczegół zostanie uchwycony

Rejestratory

RLK-RLN8-410-01.png
RLK4-211WB4-S-01.png

Rejestrator Reolink NVR - 1179 zł

to aż 2 Tera bajty pojemności z możliwością dodatkowej rozbudowy o kolejne 2 TB. Pozwala to na zapis aż do 60 dni w trybie ciągłym 24/7.

Rejestrator posiada 8 wejść POE. Doskonała aplikacja na telefon tablet lub komputer pozwalają na dostęp online do podglądu online podłączonych kamer jak i zapisu historycznego. 

Zestaw RLK 211W 4 kamery plus rejestrator - 1069 zł

Połacz system. Wszystkie 4 kamery RLC-211W zostaną natychmiast i automatycznie sparowane z rejestratorem NVR za pośrednictwem sieci WiFi 2,4 GHz. 

Brak skomplikowanej konfiguracji. Bezprzewodowy system kamer bezpieczeństwa prawdziwy Plug & Play.

Piri sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
Budynek North Gate
00-203 Warszawa
Polska
NIP 1132929130
KRS 662040
Sąd Rejonowy dla Miasta Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Regon 366498203
 
mail piri@piri.pl
tel. 22 1235545
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

© Copyright Piri 2018