top of page
  • Zdjęcie autorapiriasimi

Kamery do monitoringu na parking

Jeśli rozważają Państwo zakup sprawnego i odpornego na czynniki zewnętrzne, zestawu kamer do monitoringu na parking, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją tego typu urządzeń. Wieloletnie doświadczenie w tematyce ochrony i zabezpieczenia danej przestrzeni przy użyciu rejestratorów i nagrywania obrazu, pozwala nam w prosty sposób dobierać dla każdego Klienta skuteczne rozwiązania.


Jaka kamera na parking?


Istotnym elementem takich sprzętów jest to, aby posiadały one dosyć daleki zasięg widzenia, w związku z tym kamera musi być wyposażona w dobrej jakości obiektyw, a przy tym działała również w trybie nocnym. Dzięki temu o każdej porze można kontrolować zdarzenia w danym obiekcie. Niezbędne jest także podłączenie urządzenia monitorującego do rejestratora i skompilowanie go z aplikacjami komputerowymi bądź telefonicznymi. Nagrania są bowiem zapisywane na dysku rejestratora jako ciągłe nagranie 24/7 lub kartach pamięci wewnętrznych w systemie - zapis po wykryciu ruchu.


Zapis z kamer możemy odtworzyć zdalnie z aplikacji w telefonie lub komputerze.


Zestaw czy pojedynczy produkt?


Ze względu na opłacalność, ale również znacznie większą skuteczność, polecamy zakupienie pełnego kompletu. Wchodzą w niego kamery do monitoringu na parking oraz rejestrator. Wyposażenie zestawu odpowiada potrzebom dobrze funkcjonującego systemu na obiektach chronionych. Poszczególne komplety różnią się przede wszystkim liczbą oraz modelem kamer. Te o mniejszym zasięgu i pojemności sprawdzą się na niewielkich przestrzeniach parkingowych, natomiast większe, z nieco bardziej zaawansowanymi funkcjami – do rozległego terenu, wymagającego sprecyzowanej kontroli.


Dodatkowe urządzenia


Warto również zwrócić uwagę na inne możliwości monitorowania miejsc postojowych. W niektórych obiektach być może nie ma możliwości podpięcia kamer czy rejestartora do prądu, warto więc wyposażyć się w kamery z własnym zasilaniem z modułem WIFI lub GSM. Proponujemy ponadto zakup kamer, które posiadają oprogramowanie, umożliwiające uchwycenie obrazów i nagranie w swoim zasięgu nawet najszybciej poruszającego się samochodu. Jest to szczególnie ważne w przypadku monitoringu parkingów. Taką możliwość stwarza funkcja przed zapisu, oznacza to, że kamera po wykryciu ruchu nagrywa zdarzenie i dogrywa 5 sekund sprzed wykrycia ruchu do nagrania.


Tych z Państwa, którzy są zainteresowani zakupem naszych kamer, zarówno w formie zestawów z rejestratorami, jak i pojedynczych modeli, zachęcamy do zakupów. Chętnie również doradzimy Państwu, korzystając z naszej specjalistycznej wiedzy z tego zakresu


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page